Купити пиловник дуба на прозорих електронних торгах на платформі ТБ УЕБ

Купити пиловник дуба на прозорих електронних торгах на платформі ТБ УЕБ

Якщо ви спантеличені придбанням пиловника дуба, зайдіть на «Українській енергетичній біржі» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-pilovnik-duba-za-vigidnimi-tsinami-na-majdanchiku-tb-ueb/ та отримайте повну консультацію. ТБ УЕБ відноситься до акредитованої платформи системи Prozorro.Sale.

Віна ефективно діє у багатьох сферах: майно боржників-банкрутів, продаж або оренда приміщень різного характеру, низька приватизація, використання мінеральних ресурсів.

За 8 місяців за результатами відкритих аукціонів до бюджету України надійшло 28,8 мільйонів гривень. Цей напрямок реформується, прогресує і має великі перспективи.

Купити пиловник дуба від виробника на аукціоні Prozorro.Продаж

Раніше лісопереробні підприємства за прямими контрактами купували дуб або інший вид деревини. Такі продажі часто супроводжувалися хабарями та зниженням ціни на продукцію.

Через таку недобросовісність та корупцію лісгоспи зазнавали збитків, а іноді навіть повністю банкрутували. Однак все змінилося після участі в аукціонах, підключених до модуля Prozorro.Sale, починаючи з 1 лютого 2020 року.

Трансформація ринку щойно розпочалася, і величезні компанії в лісовому секторі більше зобов’язані продавати частину своїх товарів через прозору систему. Однак на цьому етапі існують обмеження щодо вартості (від 200 тисяч гривень) та обсягу (від 150 кубічних метрів) для виставлені лоти. Однак у майбутньому планується залучити до торгів невеликі компанії та зняти вищезазначені обмеження.

Купити пиловник дуба вигідно та швидко на платформі ТБ УЕБ

З початку нового проекту, який передбачає проведення аукціонів із лісоресурсами на уПрозорро.Продажі лісові вітчизняні підприємства отримали понад 13 мільйонів гривень виручки. Для того, щоб приєднатися до учасників біржі, ви повинні зареєструватися на sale.ueex.com.ua.

Наші фахівці завжди зможуть проконсультувати вас та надати всі необхідні дані щодо аукціонів на сайті. Щоб зв’язатися з експертом, просто наберіть номер (044) 337-77-65.Також ви можете підключитися до електронної розсилки, так завжди бути в курсі актуальної інформації про хід проведення прозорих торгів, а також про виставлення нових лотів.