Особливості системи Прозорро.Продажі

Особливості системи Прозорро.Продажі

Система «Прозорро» перевернула уявлення про електронні торгах. З її появою прийшло розуміння, що механізм взаємодії потенційних замовників та виконавців може бути зрозумілим, простим, прозорим. Торгівля через публічні аукціони націлена на повне виключення будь-яких махінацій з ресурсами або ціновою політикою. Такий підхід імпонує більшості. Корупція в цьому випадку швидше виняток з правил.

Нова система знищує корупцію

Онлайн-аукціони визнані гранично прогресивним та далекоглядним рішенням, яке здатне позитивно позначитися на розвитку галузі в цілому. Тепер ціноутворення дійсно може бути неупередженим й чесним, а співпраця – комфортною для всіх учасників ринку.

Система Прозорро.Продажі постійно актуалізується й удосконалюється. З кожним нововведенням процес взаємодії стає простіше та легше. Система включає безліч напрямків для діяльності. Ця програма поступово перетворюється на платформу з великим числом профілів, можливостей. З її допомогою не тільки проводяться торги, але пропонуються до продажу активи банків, а також реалізується державне або комунальне майно. Крім того, представлене програмне забезпечення передбачає можливість оренди.

Прозорро.Продажі об’єднує в рамках єдиного порталу всі системи, що мають відношення до електронної комерції. Перед учасниками вона постає у вигляді грамотно структурованої та вкрай зручної бази даних. Розробники запевняють, що обдурити її не вийде. Кожну дію учасників видно в реальному часі. Від системи не сховається жоден крок. В цьому випадку виключено тривале очікування публікації підсумків. Більше інформації про газові угоди за посиланням: https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/.

Принцип роботи системи Прозорро.Продажі

Схема роботи стандартна. Всі маніпуляції здійснюються в рамках партнерських майданчиків, які є акредитованими. Кожна з них має підключення до бази даних. Незалежно від того, який ресурс буде обраний для роботи, користувачеві буде доступна вся актуальна інформація.

Спочатку учасники повинні зареєструватися в рамках системи та отримати доступ в особистий кабінет. В його межах буде вестися подальша статистика торгів, а також зберігається інформація про всі угоди. Заявки на участь в торгах або аукціонах теж подаються через особистий кабінет.

Ставки гравців розкриваються тільки після того, як всі пропозиції будуть прийняті. Потім кожен учасник отримує можливість змінити початкову ставку в більшу сторону. Коли аукціони або торги завершуються, то інформація про всіх учасників ринку стає доступною громадськості. Переможець визначається в автоматичному режимі. Надалі учасник, який вибився в лідери, зобов’язаний документально підтвердити, що він повною мірою відповідає тим вимогам, які висуває замовник, і завізувати протокол торгів.